Revize LPG

Revize LPG soustavy je zákonem předepsaná pravidelná kontrola těsnosti LPG zařízení namontovaného ve vozidle.

Provádí se jednou ročně a její provedení se zapíše do přílohy velkého TP, kde je pak možnost zpětně dohledat platnost revize.

Samotná revize trvá zhruba 30minut a kontroluje se při ní platnost tlakové zkoušky nádrže, těsnost LPG soustavy od plnící koncovky po místo míchání LPG se vzduchem a upevnění vedení LPG na podvozku. Revize u naší firmy stojí 340,-Kč s DPH.

Pokud máte v plánu pravidelné měření emisí, musíte mít předtím provedenou revizi a ta nesmí být starší 30ti dní. Většina našich zákazníků se proto objednává na revizi a měření emisí najednou. Revize s emisemi na LPG a benzin u nás vychází na 950,-Kč s DPH a tato procedura trvá zhruba hodinu.

Revizi i emise lze samozřejmě doplnit i o běžné seřízení a pravidelný servis LPG soustavy kde je pak ale nutné konzultovat rozsah prováděných prací.

Pro provedení revize i měření emisí je potřeba se u nás předem objednat a to buď telefonicky na čísle 481 595 100 nebo osobně na adrese HAVEL PLYN a.s Studenec 311, Studenec u Horek. Areál zelené čerpací stanice uprostřed Studence.

Jaké doklady s sebou

  • Osvědčení o registraci vozidla I. část (malý TP)
  • Osvědčení o registraci vozidla II. část (velký TP)
  • Příloha k velkému TP o absolvování pravidelné revize LPG systému.
  • Zelená karta

HAVEL PLYN a.s.

Studenec 311
512 33 Studenec

Tel.: 481 595 100
Mobil: 737 248 427

Objednávky na servis
dinova@havel-plyn.cz

Nacenění přestavby LPG / CNG
havel@havel-plyn.cz

Vedoucí autodílny
servis@havel-plyn.cz